پردیس سینمایی چارسو

«وندینگ ماشین» به پردیس چارسو آمد

مهدی سفاری با نمایش «وندینگ ماشین» برای اولین بار در ایران به پردیس سینمایی چارسو آمد‌.
به گزارش روابط عمومی پردیس چارسو، مهدی سفاری از اول مهر‌ماه با «وندینگ ماشین» در پردیس سینمایی چارسو مستقر شده است.
vending machine با شعار «تئاتر را به قیمت یک نسکافه بخرید و به میزان یک اثر هنری لذت ببرید» نمایش را به سبکی نو به مخاطب عرضه می کند. در این نوع از اجرا قدرت مخاطب برای انتخاب اثر مورد علاقه‌اش بالاست، زیرا می تواند از بین ۳۰ اثر بزرگ نمایشی متفاوت، همچون آثاری از آلبر‌کامو‌، مارتین‌مک‌دونا‌، ساموئل‌بکت‌، نیل‌سایمون تا فردریش‌دورنمات‌، ویلیام‌شکسپیر‌، آنتوان‌چخوف و... نمایش مورد نظر خود را انتخاب کند.
آغاز نمایش از ساعت ۱۸ در چهار سانس ۴۵ دقیقه‌ای و مدت زمان اجرای هر اثر از ۳۰ تا ۱۸۰ ثانیه است و علاقه‌مندان می توانند ۳۰ ، ۶۰ ، ۱۲۰ و ۱۸۰ ثانیه از اثر مورد نظرشان را به دلخواه انتخاب و تماشا کنند.
مهدی سفاری طراح، كارگردان و بازيگر «وندینگ ماشین» است و از دیگر عوامل می توان به نویسندگان: حمید پاک‌نیا، آیدا حق‌نژاد‌، مشاور کارگردان: رضا کشاورز‌، آهنگساز: پدرام بابایی، طراحی لباس و دوخت: نسیم میرزاده، تهیه کننده: حدیث بختیاری‌، مدیر برنامه‌ریزی: مرتضی خالقی‌، مدیر اجرایی: زهرا حامی‌خواه‌، دستیار کارگردان: سمانه سفری‌، امور فنی: مجتبی واشیان‌، پویا عاقلی‌زاده‌، اتاق فکر: امید دولت‌خواه‌، آناهیتا ایزدی‌پارسا‌، ساخت دکور: مهدی سفاری‌، ساخت تیزر: مژگان حامدی‌، نگین بهزاد‌، طراح پوستر و بروشور: علی سفاری‌، عکاس: آرش وکیل‌زاده‌، علی سفاری و مشاور رسانه‌ای: مهدی سلیمانی برچلویی اشاره کرد.
مهدی سفاری دانش‌آموخته کارشناسی رشته ادبيات نمايشي دانشگاه هنر تهران است. وی فعالیت هنری خود در زمینه تئاتر را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده و حضور در چندین جشنواره مونولوگ، تئاتر و تئاتر عروسکی را در کارنامه خود دارد و پیش از این با طراحي، بازيگري و كارگرداني نمایش «وندینگ ماشین» در جشنواره بين المللي تئاتر دانشگاهي بخش تجربه هاي اجرا، شرکت کرده است.
نمایش «وندینگ ماشین» اول تا هشتم مهر‌ماه هر شب ساعت ۱۸ الی ۲۲ در طبقه ششم پردیس سینمایی چارسو واقع در خیابان جمهوری، تقاطع حافظ اجرا خواهد شد.