پردیس سینمایی چارسو

تولد چرم‌شیر در شنبه‌های چارسوخوانی

پنجاه و ششمین جشن تولد محمد چرم شیر در پردیس چارسو برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی پردیس چارسو، پنجاه و ششمین جشن تولد محمد چرم شیر همزمان با نمایشنامه خوانی «تنها خدا حق دارد بیدارم کند» توسط جابر رمضانی در پردیس چارسو برگزار می شود.
در این مراسم که روز شنبه ۲۷ شهریور از ساعت 19  با حضور چرم‌شیر و تعدادی از دوستانش برگزار می شود حمید امجد، حسین پاکدل، آتیلا پسیانی، محمد رحمانیان و فرهاد مهندس‌پور از چرم‌شیر و خاطرات مشترکشان با او  می گویند.
در این مراسم همچنین در کنار پخش فیلمی درباره چرم‌شیر  نمایش «تنها خدا حق دارد بیدارم کند» از نوشته‌های چرم‌شیر به کارگردانی جابر رمضانی خوانده خواهد شد.
محمد چرم‌شیر متولد شهریور ۱۳۳۹ یکی از شناخته‌شده ترین و پر کارترین نمایشنامه‌نویسان سه دهه اخیر ایران است که بیش از ۱۰۰ نمایشنامه نوشته است که از میان آن‌ها ۵۰ نمایش منتشر و بخش زیادی از این آثار به روی صحنه رفته است. بخشی از نمایشنامه‌های او به زبان‌های انگلیسی آلمانی و فرانسوی ترجمه و در کشورهای ایران، آلمان، انگلستان، فرانسه، سوئد، ایتالیا و آمریکا اجرا شده‌اند.چرم‌شیر تنها نمایشنامه‌نویس بعد از انقلاب است که در هیچ زمینه‌ای جز نمایشنامه‌نویسی و تدریس این رشته فعالیت دیگری نداشته است.
علاقه مندان  می توانند بلیت این برنامه را از طریق سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com و یا گیشه پردیس چارسو تهیه نمایند.